KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6332067

nr 633 2067

Akvarell

sign. Rosengren, fiskeläge, 30x42

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 april 2010
kl 17:25:39

31/3 16:22:19 1      100 kr
5/4 16:47:58 2      Vinnande bud

Signe Persson-Melin (f. 1925)