KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6332067
nr 633 2067
Akvarell
sign. Rosengren, fiskeläge, 30x42
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 april 2010
kl 17:25:39
31/3 16:22:19
100 kr
5/4 16:47:58
Signe Persson-Melin (f. 1925)